Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Polski wkład w rozwój Demokracji https://szczepanek.org/2002/04/26/polski-wklad-w-rozwoj-demokracji/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Sun, 28 Apr 2002 12:43:31 +0000 hourly 1 By: nestor https://szczepanek.org/2002/04/26/polski-wklad-w-rozwoj-demokracji/#comment-48 Sun, 28 Apr 2002 12:43:31 +0000 http://szczepanek.org/?p=240#comment-48 *Pro Fide Rege et Lege*

jak wyżej :].

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2002/04/26/polski-wklad-w-rozwoj-demokracji/#comment-47 Sun, 28 Apr 2002 09:36:55 +0000 http://szczepanek.org/?p=240#comment-47 *Królowa*

Mimo wszystko monarchiści nie powinni zapominać o Królowej Korony Polskiej, która dokładnie od 12 maja AD 1776, nieustannie się nami opiekuje i dlatego, możemy być dobrej myśli wzruszając ramionami :-)))

]]>
By: klus https://szczepanek.org/2002/04/26/polski-wklad-w-rozwoj-demokracji/#comment-46 Sat, 27 Apr 2002 22:06:08 +0000 http://szczepanek.org/?p=240#comment-46 *:)*

a młodzi monarchiści patrzą i wzruszają ramionami 🙂

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2002/04/26/polski-wklad-w-rozwoj-demokracji/#comment-41 Fri, 26 Apr 2002 09:07:24 +0000 http://szczepanek.org/?p=240#comment-41 *tawarisze*

wiadomo o co chodzi. Towarzysze Szmaciaki chcą się zabezpieczyć przed utratą stołków. Jak ich kandydat nie wygra w pierwszej turze to i tak swojego wybiorą w drugiej turze. Ot, dupokracja.

]]>