jak wyżej :].
]]>Mimo wszystko monarchiści nie powinni zapominać o Królowej Korony Polskiej, która dokładnie od 12 maja AD 1776, nieustannie się nami opiekuje i dlatego, możemy być dobrej myśli wzruszając ramionami :-)))
]]>a młodzi monarchiści patrzą i wzruszają ramionami 🙂
]]>wiadomo o co chodzi. Towarzysze Szmaciaki chcą się zabezpieczyć przed utratą stołków. Jak ich kandydat nie wygra w pierwszej turze to i tak swojego wybiorą w drugiej turze. Ot, dupokracja.
]]>