ponieważ to miejsce, jest podpisywane moim nazwiskiem, za nie odpowiadam, i nie dopuszczę do uczynienia z tego miejsca stajni Augiasza. Zdecydowałem się zacytować gwoli wyjaśnienia – mą e-odpowiedź na pomówienia mojej osoby przez Lemura z dnia 13 grudnia 2002:
“Wszelkie dalsze Twoje (Lemura) wpisy, e-maile będą kasowane — jest to moja suwerenna decyzja. Księży należy szanować, nawet jeśli ma się odmienne zdanie, bo poprzez ich święte ręce przychodzi do nas podczas Eucharystii Jezus Chrystus. Jak widzę w swoim zapale naprawiania świata zupełnie o tym zapomniałeś, niestety…
Szczęść Boże”
darza mi się marnować czas. Niekiedy tylko dostrzegam (po jakimś czasie) że ten wg mnie zmarnowany czas przynosi często niespodziewanie dobre owoce
]]>