…był też i pół-krasnal w kolorowym kubraczku z muzyczną słomą w bucikach hihihihi
]]>Bal w trakcie sesji to taki dodatkowy dreszczyk emocji, pomagający związać brak czasu w jeszcze większy brak czasu… czyli to co jest podstawą sesji 😉
Co prawda to prawda, sesję można przedłużyć, a balu niestety się nie da…
…że ten bal jest w czasie sesji!!!!!!
]]>Czasami taki śpiew ma dobre strony, bo wszyscy mogą powiedzieć, że coś usłyszeli 😉 A tak każdy mówi, że śpiewa idealnie i sala nie chce opustoszeć 😉
]]>jak ja bym tam zaczął śpiewać to by cała sala opustoszała:))))))))).
]]>Chóru Politechniki Śląskiej – niedość, że śpiewasz to jeszcze fantastycznie się bawisz w gronie wspaniałych przyjaciół 🙂
]]>gdzie takie imprezy organizują? 🙂
]]>