Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Bal https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Mon, 27 Jan 2003 07:08:07 +0000 hourly 1 By: rad https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-399 Mon, 27 Jan 2003 07:08:07 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-399 *a chórtownik?*

…był też i pół-krasnal w kolorowym kubraczku z muzyczną słomą w bucikach hihihihi

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-397 Sun, 26 Jan 2003 10:04:55 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-397 *Dreszcz emocji*

Bal w trakcie sesji to taki dodatkowy dreszczyk emocji, pomagający związać brak czasu w jeszcze większy brak czasu… czyli to co jest podstawą sesji 😉
Co prawda to prawda, sesję można przedłużyć, a balu niestety się nie da…

]]>
By: h. https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-396 Sun, 26 Jan 2003 10:00:23 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-396 *szkoda tylko…*

…że ten bal jest w czasie sesji!!!!!!

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-395 Sun, 26 Jan 2003 09:50:54 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-395 *Dobre strony*

Czasami taki śpiew ma dobre strony, bo wszyscy mogą powiedzieć, że coś usłyszeli 😉 A tak każdy mówi, że śpiewa idealnie i sala nie chce opustoszeć 😉

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-394 Sun, 26 Jan 2003 09:44:24 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-394 *ha!*

jak ja bym tam zaczął śpiewać to by cała sala opustoszała:))))))))).

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-393 Sun, 26 Jan 2003 09:43:08 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-393 *Tradycyjny bal*

Chóru Politechniki Śląskiej – niedość, że śpiewasz to jeszcze fantastycznie się bawisz w gronie wspaniałych przyjaciół 🙂

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2003/01/26/bal/#comment-392 Sun, 26 Jan 2003 09:38:01 +0000 http://szczepanek.org/?p=537#comment-392 *:)*

gdzie takie imprezy organizują? 🙂

]]>