Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Pizza i niezrozumienie https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Fri, 02 Nov 2012 07:12:42 +0000 hourly 1 By: jarek https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-649 Fri, 27 Jun 2003 12:11:06 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-649 *Do Adama*

no to kiedy przyjeżdzasz :-))) bo ja nie wiem, czy te Dunki mnie z powrotem puszczą 😉

]]>
By: Adam https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-648 Fri, 27 Jun 2003 07:48:24 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-648 *;-)*

Mi wystarczy tylko dokładny adres owej pizzeri w Gliwicach ;-P

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-647 Fri, 27 Jun 2003 06:20:49 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-647 *Do T. – Oczywiście :-)*

Waćpana także zabiorę w sercu i modlitwie :-))

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-646 Thu, 26 Jun 2003 19:59:20 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-646 *Do Jacola – Oczywiście!!!*

w sercu i modlitwie :-))

]]>
By: jacol https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-645 Thu, 26 Jun 2003 19:55:38 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-645 *zabierzesz?*

zabierzesz mnie też do tej Danii, Berlina, Hamburga??? please… będę grzeczny:))

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-644 Thu, 26 Jun 2003 17:02:07 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-644 *Poznajcie go :)*

Fakt ta strona Jarka, dużym mrokiem jest okryta 🙂 Prawie nieprzenikniony Mr.Patos do kwadratu ze mnie, hehehe 🙂 Ale rogata dusza we mnie zawsze była zacny Waćpanie 😉

Fakt z okazywaniem Poznania, u mnie tak trochę trudniej. Ale jak już wykroczę poza granice Teorii Poznania, to idę na całość ;-)))

Będę się starał :-))) No i oczywiście poczucie humoru, prawdziwie Sarmackie, bo jakżeby inaczej ;-)))) Precz ze smutasami!!! :-)))

]]>
By: T. https://szczepanek.org/2003/06/26/pizza-i-niezrozumienie/#comment-643 Thu, 26 Jun 2003 15:08:33 +0000 http://szczepanek.org/?p=721#comment-643 *Nooo :))*

Panie jarku 🙂 nie poznaję Waćpana 🙂 Byle tak dalej :))

]]>