no to kiedy przyjeżdzasz :-))) bo ja nie wiem, czy te Dunki mnie z powrotem puszczą 😉
]]>Mi wystarczy tylko dokładny adres owej pizzeri w Gliwicach ;-P
]]>Waćpana także zabiorę w sercu i modlitwie :-))
]]>w sercu i modlitwie :-))
]]>zabierzesz mnie też do tej Danii, Berlina, Hamburga??? please… będę grzeczny:))
]]>Fakt ta strona Jarka, dużym mrokiem jest okryta 🙂 Prawie nieprzenikniony Mr.Patos do kwadratu ze mnie, hehehe 🙂 Ale rogata dusza we mnie zawsze była zacny Waćpanie 😉
Fakt z okazywaniem Poznania, u mnie tak trochę trudniej. Ale jak już wykroczę poza granice Teorii Poznania, to idę na całość ;-)))
Będę się starał :-))) No i oczywiście poczucie humoru, prawdziwie Sarmackie, bo jakżeby inaczej ;-)))) Precz ze smutasami!!! :-)))
]]>Panie jarku 🙂 nie poznaję Waćpana 🙂 Byle tak dalej :))
]]>