Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Każda!!! Msza święta uobecnia Mękę Chrystusa https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Thu, 25 Oct 2012 15:07:29 +0000 hourly 1 By: ireo https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/#comment-795 Fri, 05 Sep 2003 15:26:59 +0000 http://szczepanek.org/?p=799#comment-795 *rutyna czy nie*

nie ma to zasadniczego znaczenia, bo eucharystia jest ważna niezależnie od rutyniarstwa.
ponadto myślenie, że człowiek może do tego coś ‘dodać od siebie’ jeśli ‘się przyłoży’, jest naiwne
(tzn. pozytywnie jest ‘sie przylozyc’, ale mysle o proporcjach 🙂

]]>
By: unexy https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/#comment-793 Fri, 05 Sep 2003 12:41:49 +0000 http://szczepanek.org/?p=799#comment-793 *pójdę*

dziś na mszę i pofrunę pod obłoki z radości!!!

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/#comment-792 Fri, 05 Sep 2003 11:30:16 +0000 http://szczepanek.org/?p=799#comment-792 *Dziękuję*

Wybacz Nestorze, źle Cię zrozumiałem 🙂

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/#comment-791 Fri, 05 Sep 2003 10:01:43 +0000 http://szczepanek.org/?p=799#comment-791 *kwantyfikator*

Nie użyłem kwantyfikatora ogólnego. Wielu, jeśli chodzi o środowisko księży to może dla mnie znaczyć 10% :). Ostatnio bylem na takiej mszy stąd moje rozgoryczenie.

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/#comment-787 Fri, 05 Sep 2003 05:49:55 +0000 http://szczepanek.org/?p=799#comment-787 *przesadzasz*

Mój Drogi Nestorze przesadzasz z tym kwantyfikatorem ogólnym.

1) Myślę, że dla nielicznych kapłanów to rutyna, to są dobrzy ludzie.

2) Bardziej jestem przerażony postawą wiernych 😉

3) Dlaczego kiedy ukazuje się rzeczy piękne, tak jak ten wywiad św.o.Pio, to my musimy od razu narzekać?

W moim odczuciu najważniejsze jest postrzeganie piękna i pójście za nim. Natomiast GŁUPOTĄ jest mówienie, bo wokół jest brzydko, a z tyłu czarno :-)))

Więcej nadziei Drogi Nestorze, inaczej zarówno Ty jak i ja, zasilimy szeregi tych dla których narzekanie to rutyna :-)))

PS

Będę szczęśliwy jeśli przeczytasz wywiad z o.Pio (patrz link) i będziesz na Mszy św. postrzegał to o czym on powiedział. Naprawdę będę szczęśliwy :-))))

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2003/09/04/kazda-msza-swieta-uobecnia-meke-chrystusa/#comment-786 Thu, 04 Sep 2003 22:47:34 +0000 http://szczepanek.org/?p=799#comment-786 *rutyna*

niestety dla wielu kapłanów msza św. to tylko rutyna, odklepać i do zakrystii.

]]>