Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Gdyby wrota miały oczy https://szczepanek.org/2003/09/06/gdyby-wrota-mialy-oczy/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Sun, 07 Sep 2003 20:53:11 +0000 hourly 1 By: jarek https://szczepanek.org/2003/09/06/gdyby-wrota-mialy-oczy/#comment-797 Sun, 07 Sep 2003 20:53:11 +0000 http://szczepanek.org/?p=800#comment-797 *Jubileusze*

Ten wpis był wpisem 800-setnym. Dlatego został napisany w wersji para-naukowej, bez odniesienia do jakiejkolwiek rzeczywistości. Tak sobie pomyślałem, że szczepanek.org może czasami być na utopijnie-wesoło, ale widać poważny odbiór moich wpisów wziął górę.

Nie wiem czy istnieje słowo “rosumuss” w języku romańskim. Co więcej nie wiem czy istnieje słowo “bafatkerka” w języku węgierskim. Jedynie cytat z Kabaretu Dudek nosi znamiona słów kiedyś wypowiedzianych…

W związku z powyższym naprawdę nie wiem, o jakie oburzenie chodzi… Ale jeśli komukolwiek ten tekst się skojarzył z określoną rzeczywistością i sprawiło to przykrość, to serdecznie przepraszam.

PS

Rozbawiło mnie utopijne zdanie, które wpadło mi do głowy “Gdyby wrota miały oczy, to by się otwierały…”, a reszta to konsekwencja tej przewrotności…

PS 2

Kiedyś na studiach za podobne teksty dostałem po głowie, bo ludzie po słownikach szukali słów i nie mogli ich znaleźć. Od teraz będzie tutaj poważniej!

]]>
By: H. https://szczepanek.org/2003/09/06/gdyby-wrota-mialy-oczy/#comment-796 Sun, 07 Sep 2003 20:27:04 +0000 http://szczepanek.org/?p=800#comment-796 *Jarku*

wyjaśnij swoje oburzenie…proszę…

]]>