Ten wpis był wpisem 800-setnym. Dlatego został napisany w wersji para-naukowej, bez odniesienia do jakiejkolwiek rzeczywistości. Tak sobie pomyślałem, że szczepanek.org może czasami być na utopijnie-wesoło, ale widać poważny odbiór moich wpisów wziął górę.
Nie wiem czy istnieje słowo “rosumuss” w języku romańskim. Co więcej nie wiem czy istnieje słowo “bafatkerka” w języku węgierskim. Jedynie cytat z Kabaretu Dudek nosi znamiona słów kiedyś wypowiedzianych…
W związku z powyższym naprawdę nie wiem, o jakie oburzenie chodzi… Ale jeśli komukolwiek ten tekst się skojarzył z określoną rzeczywistością i sprawiło to przykrość, to serdecznie przepraszam.
PS
Rozbawiło mnie utopijne zdanie, które wpadło mi do głowy “Gdyby wrota miały oczy, to by się otwierały…”, a reszta to konsekwencja tej przewrotności…
PS 2
Kiedyś na studiach za podobne teksty dostałem po głowie, bo ludzie po słownikach szukali słów i nie mogli ich znaleźć. Od teraz będzie tutaj poważniej!
]]>wyjaśnij swoje oburzenie…proszę…
]]>