Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Bili bezbronną dziewczynę https://szczepanek.org/2003/09/28/bili-bezbronna-dziewczyne/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Wed, 01 Oct 2003 11:23:01 +0000 hourly 1 By: unexy https://szczepanek.org/2003/09/28/bili-bezbronna-dziewczyne/#comment-871 Wed, 01 Oct 2003 11:23:01 +0000 http://szczepanek.org/?p=829#comment-871 *a mnie*

strach często paraliżuje… nie potrafię przewidzieć swoich reakcji, dlatego robię sobie często trening myślowy… wstyd mi tego, że tak naprawdę mam b. mało odwagi…

]]>
By: Pablo https://szczepanek.org/2003/09/28/bili-bezbronna-dziewczyne/#comment-870 Tue, 30 Sep 2003 14:34:28 +0000 http://szczepanek.org/?p=829#comment-870 *Jarku!!!!!!!!!!!!*

Gratuluję serdecznie!!! I trochę głupio mi! Bo ja pewnie bojąc się o własny tyłek uciekłbym ze strachu!!! 🙁 Ajajaj, jaki ja jestem malutki i głupiutki jeszcze……. 🙁

]]>
By: michał https://szczepanek.org/2003/09/28/bili-bezbronna-dziewczyne/#comment-869 Mon, 29 Sep 2003 20:59:24 +0000 http://szczepanek.org/?p=829#comment-869 *hm*

a już się bałem że jednak w daleszej części notki będzie że nie podszedłeś do tej dziewczyny…na szczęście tak nie było

]]>
By: kaczuchowo https://szczepanek.org/2003/09/28/bili-bezbronna-dziewczyne/#comment-866 Mon, 29 Sep 2003 08:45:54 +0000 http://szczepanek.org/?p=829#comment-866 *chylę czoła i gratuluję*

cywilnej odwagi

]]>
By: w sklepach i na ulicach występuje https://szczepanek.org/2003/09/28/bili-bezbronna-dziewczyne/#comment-862 Mon, 29 Sep 2003 08:37:46 +0000 http://szczepanek.org/?p=829#comment-862 *ireo*

dotkliwy brak świętych

]]>