strach często paraliżuje… nie potrafię przewidzieć swoich reakcji, dlatego robię sobie często trening myślowy… wstyd mi tego, że tak naprawdę mam b. mało odwagi…
]]>Gratuluję serdecznie!!! I trochę głupio mi! Bo ja pewnie bojąc się o własny tyłek uciekłbym ze strachu!!! 🙁 Ajajaj, jaki ja jestem malutki i głupiutki jeszcze……. 🙁
]]>a już się bałem że jednak w daleszej części notki będzie że nie podszedłeś do tej dziewczyny…na szczęście tak nie było
]]>cywilnej odwagi
]]>dotkliwy brak świętych
]]>