Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Artysta i jego wybory https://szczepanek.org/2003/10/08/artysta-i-jego-wybory/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Sat, 11 Oct 2003 11:34:08 +0000 hourly 1 By: Pablo https://szczepanek.org/2003/10/08/artysta-i-jego-wybory/#comment-892 Sat, 11 Oct 2003 11:34:08 +0000 http://szczepanek.org/?p=837#comment-892 *aha………..*

Pozdrowienia i wyrazy uznania dla lekarzy z Cieszyna, którzy ją odratowali!!!!!!!!

]]>
By: Pablo https://szczepanek.org/2003/10/08/artysta-i-jego-wybory/#comment-891 Sat, 11 Oct 2003 11:30:26 +0000 http://szczepanek.org/?p=837#comment-891 *Racja!!!*

Popieram moich wszystkich Szanownych przedmówców! Współczesny człowiek ucieka od strachu jako strachu, boi się strachu, boi się stresu, …. a przecież taki stres i strach to wspaniałe doświadczenie, które, jak złoto, wypróbowane w ogniu, owocuje potem w przyszłym życiu ( nie tylko artystycznym).

Coś w tym jest, że ludzie uciekają nawet od małych problemików czy stresików, a potem, jak im się to nawarstwia, nie umieją tego przezwyciężyć! Przypomina mi się historia pewnej mojej koleżanki, która dwa lata temu próbowała (na szczęście nieskutecznie) żachnąć się na własne życie, bo…….. bo ją rzucił chłopak!!! Jakiś absurd!!! Paranoja! Młoda, ładna, miła, znajdzie sto razy lepszego i porządniejszego….. A ona……… no właśnie….. może Wam też to da do myślenia….. Mnie dało i to sporo….

Coś dziwnego jest w tym młodym pokoleniu, wychowywanym bezstresowo i, za przeproszeniem, bezpłciowo!

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2003/10/08/artysta-i-jego-wybory/#comment-888 Thu, 09 Oct 2003 20:40:03 +0000 http://szczepanek.org/?p=837#comment-888 *muzyka*

marzy mi się aby kiedyś jednak nauczyć grać się na instrumencie, choćby dla własnej przyjemności. Co do strachu, przyszło mi na myśl, paradoksalnie, bezstresowe wychowanie. Dzieci wychowuje się pod kloszem, a gdy w życiu dorosłym trafią na strach i stres, kompletnie nie umieją sobei zs tym poradzić.

]]>
By: Krzysztof OP https://szczepanek.org/2003/10/08/artysta-i-jego-wybory/#comment-887 Thu, 09 Oct 2003 07:23:56 +0000 http://szczepanek.org/?p=837#comment-887 *Życie jako twórczość*

Podoba mi się podejście do życia jako do sztuki, oczywiście nie ‘dla samej sztuki’. Takie podejście widzę też w Tryptyku Rzymskim Jana Pawła II…

]]>