Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Wróciłem https://szczepanek.org/2004/01/01/wrocilem/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Sun, 04 Jan 2004 12:24:58 +0000 hourly 1 By: Aga https://szczepanek.org/2004/01/01/wrocilem/#comment-1134 Sun, 04 Jan 2004 12:24:58 +0000 http://szczepanek.org/?p=914#comment-1134 *:)*

a mnie od szyby zmarzła troszkę dupka 😉 ale także uważam, że warto było. pozdrawiam i z mojej strony mam nadzieję Jarku, do nastepnego tańca 🙂

]]>
By: b. https://szczepanek.org/2004/01/01/wrocilem/#comment-1124 Fri, 02 Jan 2004 18:41:04 +0000 http://szczepanek.org/?p=914#comment-1124 *:)*

odmroziłam sobie w tym autobusie paluszki, ale było warto:)
jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

]]>
By: Anonim https://szczepanek.org/2004/01/01/wrocilem/#comment-1121 Fri, 02 Jan 2004 05:57:19 +0000 http://szczepanek.org/?p=914#comment-1121 *:-)))*

no to się doczekałam…
a czekałam wiernie…

i się cieszę, jak widzę cuś nowego…
bo to naprawdę było smutno…
tak widzieć to samo i to samo i to samo… i nic nowego i pustki i cicho i głucho…

a przypomniał mi się taki wiersz, co mi się kazali go uczyć w szkole niegdyś, cytuję:

“Jarosław nie wraca ranki i wieczory,
we łzach go czekam i trwodze,
ledwie karczmy nie rozwalą,
hejże, coś tam, hihi, hola!”

pozdrawiam
🙂

]]>