gwoli uściślenia to intencja ks.Prymasa i Episkopatu w ramach nowenny przed wejściem Polski do UE.
Ta intencja też mi się bardzo podoba, i identyfikuję się z nią, więc jest i moją 🙂
]]>A ja jestem teraz na seminarium Odnowy i staram się poświęcać 30 min. dziennie na modlitwę w ciszy…b.podoba mi się Twoja intencja
]]>