a co mi tam,
mysl co chcesz,
niech bede betonowa i ograniczona
-ja jarku jestem malo przekonana na necie do ekumneizmu
i doswiadczenie kilku lat i tzw.nos na razie nie zawiodly mnie
moze co najwyzej byc prozelityzm w roznych formach, czasem dosc wyrafinowanych :>>
Mobi odniósł się do cytatu papieskiego!!!!!
“z jednej strony smutny orszak, towarzyszący w drodze na cmentarz młodemu synowi wdowy; z drugiej strony radosna grupa uczniów, idących za Jezusem i słuchających Go.”
Proszę bez wycieczek osobistych – do osób komentujących tutaj, a jeśli chcesz porozmawiać, to ta osoba pozostawiła e-mail.
]]>mobi,
o jakim smtnym orszaku piszesz?
(powiedz mi- a poznalam twoj blog wczesniej-z baptysta gadam czy wolnokoscielnym 🙂 )
]]>