Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Młodość z Berna https://szczepanek.org/2004/08/05/mlodosc-z-berna/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Tue, 05 Apr 2005 11:29:06 +0000 hourly 1 By: Słowa Papieża do mnie, do nas… | szczepanek.org https://szczepanek.org/2004/08/05/mlodosc-z-berna/#comment-2556 Tue, 05 Apr 2005 11:29:06 +0000 http://szczepanek.org/?p=1128#comment-2556 […] Słowa Papieża do mnie, do nas… This entry was posted in Blog. Bookmark the permalink. ← Sfera ducha i sfera ciała… Abba Pater – Abba Ojcze → […]

]]>
By: m https://szczepanek.org/2004/08/05/mlodosc-z-berna/#comment-1454 Tue, 10 Aug 2004 13:18:20 +0000 http://szczepanek.org/?p=1128#comment-1454 *jak chcesz wywalaj komentarze z wycieczkami :)*

a co mi tam,
mysl co chcesz,
niech bede betonowa i ograniczona
-ja jarku jestem malo przekonana na necie do ekumneizmu
i doswiadczenie kilku lat i tzw.nos na razie nie zawiodly mnie
moze co najwyzej byc prozelityzm w roznych formach, czasem dosc wyrafinowanych :>>

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2004/08/05/mlodosc-z-berna/#comment-1444 Mon, 09 Aug 2004 06:17:25 +0000 http://szczepanek.org/?p=1128#comment-1444 *Małgosiu BŁAGAM czytaj notki!!!*

Mobi odniósł się do cytatu papieskiego!!!!!

“z jednej strony smutny orszak, towarzyszący w drodze na cmentarz młodemu synowi wdowy; z drugiej strony radosna grupa uczniów, idących za Jezusem i słuchających Go.”

Proszę bez wycieczek osobistych – do osób komentujących tutaj, a jeśli chcesz porozmawiać, to ta osoba pozostawiła e-mail.

]]>
By: m https://szczepanek.org/2004/08/05/mlodosc-z-berna/#comment-1443 Mon, 09 Aug 2004 06:14:33 +0000 http://szczepanek.org/?p=1128#comment-1443 *orszak?*

mobi,
o jakim smtnym orszaku piszesz?

(powiedz mi- a poznalam twoj blog wczesniej-z baptysta gadam czy wolnokoscielnym 🙂 )

]]>
By: mobi https://szczepanek.org/2004/08/05/mlodosc-z-berna/#comment-1434 Fri, 06 Aug 2004 04:41:19 +0000 http://szczepanek.org/?p=1128#comment-1434 Mam nadzieję, że nigdy nie stanę w tym smutnym orszaku.

]]>