Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: “Słucham audycji radiowej” https://szczepanek.org/2005/02/14/slucham-audycji-radiowej/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Sat, 05 Mar 2005 14:49:49 +0000 hourly 1 By: krzychu https://szczepanek.org/2005/02/14/slucham-audycji-radiowej/#comment-1612 Sat, 05 Mar 2005 14:49:49 +0000 http://szczepanek.org/?p=1301#comment-1612 Upsss … nie badzo mam jasność do kogo kierujesz swoje pytanie 🙂
Pewnie nie do Jarka, który publikując in extenso list Wałęsy daje jasno do zrozumienia, że optuje za byłym prezydentem;

Pewnie też nie do mnie, skoro w pierwszy zdaniu jasno wskazuję, co myślę …

:-I

]]>
By: selwa https://szczepanek.org/2005/02/14/slucham-audycji-radiowej/#comment-1609 Thu, 03 Mar 2005 12:07:45 +0000 http://szczepanek.org/?p=1301#comment-1609 *Za Rydzykiem*

k o m e n t a r z
Rozumiem, że popierasz Rydzyka?

]]>
By: krzychu https://szczepanek.org/2005/02/14/slucham-audycji-radiowej/#comment-1608 Wed, 02 Mar 2005 18:59:19 +0000 http://szczepanek.org/?p=1301#comment-1608 Tiaaa …. Wałęsa ma oczywiście rację. Ale jedno dziwi i uderza w jego obecnej batalii z środowiskiem Rydzyka: że aż tak późno oprzytomniał i zrozumiał w czym twki problem …

]]>