Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Strapienia i wybory https://szczepanek.org/2005/09/21/strapienia-i-wybory/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Wed, 21 Sep 2005 13:21:41 +0000 hourly 1 By: nestor https://szczepanek.org/2005/09/21/strapienia-i-wybory/#comment-1716 Wed, 21 Sep 2005 13:21:41 +0000 http://szczepanek.org/?p=1447#comment-1716 *podatek liniowy tak ale…*

na niskim poziomie, na pewno nizszym niz 15%, na propozycji PO straci wiele osob z pierwszej grupy podatkowej a wiec zabrane zostanie im wiecej pieniedzy. Nalezy przyklasnac propozycji PO zniesienia idiotycznego podatku od spadkow i darowizn. 15% podatek VAT to tez nienajszczesliwszy pomysl, gdyz wiele istotnych produktow jest opodatkowanych stawkami 3 i 7%, a wiec te produkty znaczaco zdrozeja i nie wiem czy zostanie to skompensowane obnizka podstawowej 22% stawki. Lepszym pomyslem byloby obnizenie podstawowej stawki do 15%

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2005/09/21/strapienia-i-wybory/#comment-1715 Wed, 21 Sep 2005 12:15:02 +0000 http://szczepanek.org/?p=1447#comment-1715 *nie wiem :-)*

w takich sytuacjach także jest rozwiązanie, wrzucenie karty do głosowania bez określenia kandydata, czyli wyraźna odpowiedż dla polityków, że nikt nas nie przekonał do swojego programu.

Najważniejsze to pójść i wyrazić swoją wolę 🙂

]]>
By: Madzia https://szczepanek.org/2005/09/21/strapienia-i-wybory/#comment-1714 Wed, 21 Sep 2005 11:58:17 +0000 http://szczepanek.org/?p=1447#comment-1714 *wybory?*

a ja szczerze mówiąc nie wiem na kogo głosować. zupełnie nie znam sie na polityce, i choć zależy mi na losach mojego Kraju, to chyba niewiele moge zrobić.. pójść – pójdę.. bo czuje ze taki jest mój obowiązek, bo.. chcę iść, chcę wiedziec ze zrobiłam co mogłam zeby było lepiej… ale na tyle na ile sie w tym wszystkim orientuję to nie widzę kandydata któremu by dobrze z oczu patrzyło..

..i troche mi głupio że tak zupełnie nie wiem co robić.. ale interesuje mnie w życiu tyle rzeczy.. że nie mam kiedy wczytywac sie w prase czy gaipć w telewizor wsłuchując w tematy które mimo ze tak bliskie, wydają mi sie tak dalekie..

]]>