o -2 stopnie i góooreeę śniegu 🙂 a przy tym wszystkim poproszę jeszcze o dobrze posypane nawierzchnie. Pozdrowienia Jarku
]]>szczególnie teraz, gdy każda gałązka srebrzy sie i lśni jak w bajce :))
A śniegu faktycznie MA byc więcej.
Mi się podoba, o ile kreska w termometrze nie schodzi poniżej -10°C. Śniegu też mogłoby być więcej. 🙂
]]>