Kto to powiedział: “PAŃSTWO TO JA” ??
Chyba Ludwik XIV……
……. ale on źle skończył….. :D:D:D
]]>że Dobro Ojczyzny to realizacja ICH koncepcji. To przeciez takie jasne i oczywiste.
]]>A może on wcześniej już rozeznał, co jest właściwe, a? I teraz modli się o realizację. 🙂
]]>