Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: pociąg zaciemniomy https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Wed, 25 Jan 2006 13:53:58 +0000 hourly 1 By: Paweł S. https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1856 Wed, 25 Jan 2006 13:53:58 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1856 *Jeszcze jedno….*

Wobec tylu nieszczęść wokoło (choćby to: wśród rodziny i przyjaciół seria pogrzebów, tylu ludzi nie ma za co żyć, tylu ludzi wkoło umiera na raka itp.) – wobec takich spraw kłótnie PO-PISu czy innych Leppero-Rydzyko-Olejniczaków to zwykła bułka z masłem, żeby nie rzecz, że po prostu (za przeproszeniem) g*wno…. 🙂

Więc cieszmy się życiem, a polityką (nawt taką dołującą jak ostatnio) może nie przejmujmy się aż w takim stopniu….

Szkoda zdrowia – i tyle 🙂

Pozdro :-))))))

]]>
By: Paweł S. https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1855 Wed, 25 Jan 2006 13:50:27 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1855 *Hmmmm……*

Fakt, że ostatnio dość dużo u Ciebie tej polityki….

“Bronię Cię” tam, gdzie się nie zgadzam ze słowami Twoich adwersarzy…. Ale tak czy owak, sam jestem jak wiesz z obozu “nie-twojego” 😀 , co nie przeszkadza mi czytać Twoich komentarzy…

Generalnie, to wydaje mi się, iż prawda leży gdzieś pośrodku….

Pozdrawiam Kuzyna i Rodzinkę 🙂

]]>
By: nestor https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1854 Wed, 25 Jan 2006 10:52:02 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1854 *:)*

a co, PO nie ma awersji do PIS

PO – pseudoliberalowie aferalowie
PIS – socjalne przyglupy zadufane w sobie.

]]>
By: unexy https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1850 Mon, 23 Jan 2006 20:20:49 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1850 *wspomnienia?*

Był czas, kiedy nie znałam tego bloga. Zanim zacząłeś wypisywać te ostatnie notki, panował inny klimat. A przynajmniej za czasów, kiedy Cię znałam. Ale ostatnio jest jakaś przydługa seria… 🙂
A poza tym nie rozumiem pewnych Twoich poglądów… Ale mniejsza o to. A taką fajną notkę o PKP popsułeś… 🙂

]]>
By: jarek https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1849 Mon, 23 Jan 2006 19:33:13 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1849 *hm, a kiedyś polityczne nie raziło*

gdy pisałem o tym co mnie interesuje i frapuje, tak jak zawsze

9 lutego 2001

6 lutego 2002

dosyć dużo 2002-03

15 grudnia 2004

31 stycznia 2005

Więc jeśli to spadek, to trwa on od początku tego bloga :-))) tylko wtedy było o LSD i to chyba nikogo nie raziło.

]]>
By: unexy https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1848 Mon, 23 Jan 2006 17:13:29 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1848 *…*

Wiesz co, Jarku, Tobie to naprawdę coś się stało. Ani jednej notki nie umiesz normalnie wyskrobać, żeby nie było politycznie? Jakiś spadek poziomu od dłuższego czasu… Naprawdę już nic innego w życiu nie widzisz, tylko te swoje awersje polityczne? Co tu zajrzę, to aż przykro się robi… 🙁

]]>
By: b-m https://szczepanek.org/2006/01/22/pociag-zaciemniomy/#comment-1847 Mon, 23 Jan 2006 16:52:41 +0000 http://szczepanek.org/?p=1532#comment-1847 A tu, jak widze, nawet nieogrzewane wagony kojarza sie politycznie. Przypomniało mi sie takie powiedzenie: ‘…a przeciwko komu tak tutaj siedzisz?…’
A jesli chodzi o awersje, to i PIS do PO i PO do PIS – tak to w obie strony biega, zupełnie jak pociagi.

]]>