A taki sympatyczny był nasz Kazio Yes! Yes! Yes! W sumie trochę szkoda, że spłynie z wiosenną krą i roztopami…Bo kto go zastąpi? Jakieś krasnoludki od Lepcia i Giercia?
]]>A zatem wiosna nadchodzi… powinni jeszcze złożyć wniosek i głosować rozwiązanie sejmu 1 kwietnia – to byłoby doskonałe symboliczne podsumowanie rządów PiS-u… 🙂
]]>