Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216

Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/init.php:21) in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments on: Partia-bóg, czy partia a Bóg… https://szczepanek.org/2011/09/18/partia-bog-czy-partia-a-bog/ Rodzina zawsze - oboista, inżynier czasami Thu, 22 Sep 2011 11:02:35 +0000 hourly 1 By: krzychu https://szczepanek.org/2011/09/18/partia-bog-czy-partia-a-bog/#comment-2618 Thu, 22 Sep 2011 11:02:35 +0000 http://szczepanek.org/?p=2622#comment-2618 In reply to Sławek.

Muszą się wyludnić jeszcze bardziej. Tylko to już będzie na niższym punkcie równi pochyłej. Niestety.

]]>
By: Sławek https://szczepanek.org/2011/09/18/partia-bog-czy-partia-a-bog/#comment-2614 Sun, 18 Sep 2011 21:39:38 +0000 http://szczepanek.org/?p=2622#comment-2614 Jaki fajny tramwaj!!!

Jarku, znowu trafiasz w sedno. 15 sierpnia byłem na Jasnej Górze. O 11 na wałach odprawiono uroczystą sumę odpustową. Trwała 2,5 godziny a samo kazanie 55 minut. I ani słowa o Ewangelii i czytaniach. Tylko polityka. Biskup szczecińsko-kamieński – kaznodzieja – mówił dużo i głośno o ekonomii, ministrach, zakładach pracy (czy powinny upadać czy nie) i wielu innych sprawach. Miałem ochotę wstać i zaśpiewać tradycyjną pieśń kościelną “My chcemy Boga”. Jak bardzo muszą się wyludnić kościoły w Polsce zanim hierarchia to zrozumie?

]]>