Ile dywizji ma papież?

Język wojskowy w sferze duchowej, nie do pogodzenia z językiem miłości wg Ewangelii.
Ile dywizji ma papież? powiedział Józef Stalin na konferencji w Poczdamie AD 1945, w odpowiedzi na słowa Churchill’a, że papieżowi nie spodoba się przejęcie władzy w Polsce przez komunistów.
Następca Jana Pawła II: Manewry rozpoczęte skometował pontyfikat papieża-pielgrzyma polski onet, robiąc news’a bez żadnego szacunku dla osoby Jana Pawła II. Dziennikarz piszący ten tekst zupełnie nie zauważył, że papież nie jest prezydentem albo premierem. Jan Paweł II nie został wybrany przez człowieka, został wybrany przez Boga na kapłana, biskupa i papieża. To Bóg, a nie media zdecyduje kiedy powołać do Siebie apostoła naszych czasów. W tym kontekście nie można zapomnieć o o.Pio, który pomimo ciężkiej choroby przez całe życie, aż do dnia śmierci posługiwał dzięki Bożemu Błogosławieństwu na przekór osłabieniu i chorobie. Naprawdę Bóg więcej może niż La Repubblica, L’Espresso i onet razem wzięte!!!
Jezu ufam Tobie!!!
Dzisiaj 25 maja AD 2002 o godzinie 10:00, mój przyjaciel przyjmie święcenia kapłańskie w zakonie oo.Dominikanów, proszę pamiętajcie o nim w modlitwie.