“Było kilka piwek, fascynacja i dobra zabawa. potem szybki seks.”

“Było kilka piwek, fascynacja i dobra zabawa. potem szybki seks.” W polskich gazetach można często poczytać o wyzwolonej Ameryce, o seksie nastolatków itp. A tutaj takie kwiatki! Amerykanie piszą Sex has consequences czyli seks ma konsekwencje… Jak to możliwe? Co więcej radzą rodzicom jak pomagać własnym dzieciom, jak z nimi rozmawiać i postępować, aby macierzyństwo i ojcostwo było życiowym spełnieniem, a nie szybką wpadką. Amerykanie proponują przesyłanie znajomym kartki Jesteś dziewicą…
Cele, założenia i powody kampanii? Tak twórcy kampanii piszą o sobie The National Campaign to Prevent Teen Pregnancy, organized in 1996… Despite the recently declining teen pregnancy rates, 4 in 10 teenage girls get pregnant at least once before they reach age 20, resulting in more than 900,000 teen pregnancies a year. At this level, the United States has the highest rate of teen pregnancy in the fully industrialized world.

One thought on ““Było kilka piwek, fascynacja i dobra zabawa. potem szybki seks.”

  1. *:[*

    Nawet nie wiesz drogi Jarku jak mnie to wk….., glupota i nieuswiadomienie a potem i tak najbardziej cierpia na tym dzieci, oczywiscie te narodzone. Coraz glosniejsze staja sie o legalizacji aborcji, a wysytarczy zdrowy rozsadek i wstrzemiezliwosc. Tylko ze te cechy weynosi sie z domu, a jak wyglada przecietna polska rodzina to widzimy.

Comments are closed.