Medialna głupota

Medialna głupota po raz kolejny dała znać osobie. Pan A.L. znowu zapewnił sobie darmowe kilka dni reklamy w TV, radiu i prasie. Wystarczyło tylko uchwycić się brzytwy, czyli wyjazdu do Iraku. Jeszcze nie tak dawno mówiło się o publicznym pomijaniu komentarzy pana L., ze względu na niski poziom jego wypowiedzi i brutalne ataki na niewinne osoby. Jednak dziennikarze niedługo wytrwali i znowu raczą mnie przedszkolnymi głupotami pana L.
Cóż po raz kolejny “inteligentne” media są wodzone na pasku głupca, który okazuje się mądrzejszy od Nikodema Dyzmy!

2 thoughts on “Medialna głupota

 1. *A ja bym pojechał*

  i zalatwil tania rope. Ale oczywiscie wladcza Ameryka by sie sprzeciwila bo cala ich potega opiera sie na tym ze reguluja rynek paliwowy. Rozbijaja sie brykami ktore pala po 20 l na 10km. A my mysumy cierpiec 🙁

 2. *ZSRR*

  Czyżbyś wolał USRR, w którym samochody miały jeszcze lepszy przepał?
  Kiedy słyszę o referendum w Iraku, przypominają mi się wybory w PRL’u, rzekome głosowania, frekwencja. TV to pokazywała, ale chyba nieliczni w to wierzyli.
  Obecni nie wierzę w dobroć wujka Saddama i jego chęć miłowania świata, nawet jeśli TV pokazałoby parafowanie jakiejś umowy przez A.L. i Saddama.
  Zastanów się czy o oporze Francji, Niemiec i innych krajów przed zdecydowanymi krokami przeciwko Irakowi (nie myślę tylko o militarnych) decyduje troska o kształt świata i jego pokój, czy też zwykłe wyrachowanie i chęć odegrania roli światowych mocarstw?

  PS
  Ameryka da sobie radę bez Europy. A Europa? Wątpię, bez Ameryki znowu się za łby weźmie, a niby taka tolerancyjna jest UE 🙁

Comments are closed.