Idol czy ideał?

Najlepszy piłkarz mistrzostw świata w Korei, Oliver Kahn przyznał się publicznie – w momencie, gdy jego żona oczekuje dziecka – że ma romans z młodą 21-dziewczyną pracującą jako doradczyni klientów w BMW, po tym jak ujawnił ten romans magazyn “Die Aktuelle”.
“Mam pewne problemy osobiste. W moim życiu pojawiła się inna kobieta. Rozmawiałem o tym z moją żoną Simone […]” – napisał Kahn na jednej ze stron internetowych.

(wg PAP i onet.pl)
I to ma być współczesny Idol???
Czy to jest człowiek-wzór do naśladowania??? Czy to są media dbające o dobro rodziny??? Jak można takie brudy sprzedawać czytelnikom i brać za to pieniądze???
OHYDA!!!

3 thoughts on “Idol czy ideał?

 1. Podobno pecunia non olet.
  Poza tym można też zadać pytanie: dlaczego sie pojawiła inna kobieta?

 2. *można też..*

  zadać pytanie: “a co to konia obchodzi?” pan Oliver jest od kopania piłki.

  trochę naciągane, jak dla mnie w tym wypadku “idol” — to, czy ma romans, czy zbiera znaczki — ma się do piłki nożnej dość mgliście (poza wpływem na jego efektywność, od czasu do czasu) =)

  a Wy, szczepanek, biednemu Oliverowi robicie też złą prasę — miliony czytelników Szczepanek.org, stroniące od innych, nie-koszernych, mediów — do dziś żyły w błogiej nieświadomości.

  a fe!

 3. *Dokładnie tak! “a co to konia obchodzi?”*

  Moi Drodzy, co byśmy się dobrze rozumieli, właśnie dlatego zamieściłem ten tekst, aby pokazać manipulację jakiej dopuszczają się media sprzedające news. Idol sportowy (bez wątpienia Kahn jest nim dla wielu) powinien być opisywany jako sportowiec. Natomiast wiadomość dnia zamieszczona w serwisie sportowym dotyczy tylko i wyłącznie jego życia osobistego i w moim subiektywmym odczuciu jest niesmaczna. Dlatego pytanie retoryczne “Jak można takie brudy sprzedawać czytelnikom i brać za to pieniądze?”.
  W chwili, w której życie osobiste “idola sportowego” zostaje ukazane w mediach, staje się on wbrew własnej woli “idolem społecznym”… Bo nie przekonacie mnie, iż przeciętny nastolatek umie oddzielić życie sportowe idola od jego zachowań społecznych.
  Przy okazji przeglądając u znajomych różne pisma opisujące współczesnych polskich aktorów, znajduję tam najczęściej informację o ich którymś rozwodzie, natomiast brak informacji o filmie lub sztuce w jakiej ten aktor grał ostatnio. Brak także informacji o planach artystycznych, a to mnie “chorego” JS by interesowało 😉
  Co do samego piłkarza Olivera Kahna bardzo lubię oglądać jego interwencje bramkarskie…
  PS
  Pytanie, na które nie poznamy odpowiedzi, czy w ogóle jest jakaś dziewczyna Olivera?, A może tylko chodziło o podniesienia nakładu i wejście Olivera na pierwszą stronę po wydarzeniach w Hiszpanii z bluzą bramkarską i brakiem jej wymiany 🙂

Comments are closed.