Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216
Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235
o wyższości mrozu | szczepanek.org
Mi się podoba, o ile kreska w termometrze nie schodzi poniżej -10°C. Śniegu też mogłoby być więcej. 🙂
*No pewnie*
szczególnie teraz, gdy każda gałązka srebrzy sie i lśni jak w bajce :))
A śniegu faktycznie MA byc więcej.
*poproszę*
o -2 stopnie i góooreeę śniegu 🙂 a przy tym wszystkim poproszę jeszcze o dobrze posypane nawierzchnie. Pozdrowienia Jarku
Comments are closed.
W ramach tej prywatnej witryny internetowej są stosowane pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
W każdej chwili możesz zmienić swoją zgodę, klikają przycisk Zmień zgodę.
*Racja*
Mi się podoba, o ile kreska w termometrze nie schodzi poniżej -10°C. Śniegu też mogłoby być więcej. 🙂
*No pewnie*
szczególnie teraz, gdy każda gałązka srebrzy sie i lśni jak w bajce :))
A śniegu faktycznie MA byc więcej.
*poproszę*
o -2 stopnie i góooreeę śniegu 🙂 a przy tym wszystkim poproszę jeszcze o dobrze posypane nawierzchnie. Pozdrowienia Jarku