Mozart w Filharmonii dzisiaj był

Mozart w Filharmonii dzisiaj był, sami z żoną widzieliśmy na własne uszy!

10 thoughts on “Mozart w Filharmonii dzisiaj był

 1. *To jeszcze nic*

  Pamiętam, że kiedyś w Poznaniu były w filharmonii p r o c h y Pederewskiego!

 2. *nie na temat, ale ja już tak mam…. —>(anonimowe komentarze będą usuwane)*

  a co masz na myśli jako anonimowe???? Ja się wpisuję jako duch, nie prowadzę, żadnego bloga, bo na to mi szkoda czasu, a ktoś mi powiedział, ze masz fajny blog… i kiedyś miałeś fajny blog 🙂 a tera masz tragiczny, ale lubię wpaść i sobie popisać, a im bardziej się stresujesz, to TYM bardziej mnie ŚMIESZYSZ!!! hehe… a że wykasowałeś moje mi wpisy, to powiedz dlaczego, bo nie pisze, zę mam takie samo zdanie??? Żyjemy w wolnym kraju, więc TY masz takie zdanie, ja mam inne zdanie… a zycie biegnie po swojemu hehe czyli dalej… To że nie lubisz PiS-u to wyczuwa się aż na kilometr i dalej nawet, ale PiS wygrał i musisz sie z tym pogodzić, lub wyemigrować.. :))) Ja żałuję, że Kaczka nie rozwiązał całego tego “burdelu” (sorkas za wyrazenie) ponieważ trzymałbym kciuki za PO, zeby wygrało teraz takim samym stosunkiem… i pewnie układaliby sięz komuną w tej chwili :))) ale to TYLKO moije zdanie… Słysząłem, zę jesteś mistrzem riposty i fajnym chłopakiem, ale to już historia, to… legenda ludowa??
  ps/ Lubie jak piszesz o…. wszystkim innym, a nie o polityce, wtedy to jest ciekawe i fajne.. 🙂
  ps2/ fajny artykul napisąła małżonka, naprawdę ciekawy (gratki!!!)
  ps3/ Jak piszesz o polityce to rób to obiektywnie… :))))) i z poczuciem humoru… jeździj po rywalach… :))))
  ps4/ sorkas za te rady, ale to jest Twój blog hehe 🙂
  ps5/ mam nadzieje,z ę nie usuniesz mojego wpisu…
  ps6/ jak usuniesz, to ja nie będę płakał, ale będę z większą siła nawiedzał Twój blog :)))
  ps7/ ale ja nudny jestem, już nie moge sam siebie słuchać :))))
  ps8/ pozdrawiam!!!
  ps9/ jak bardzo chcesz to mogę załozyć emilka, zebyś mial kontakt oprócz tej strony, ale wystarczy, ze ładnie poprosisz… :))))
  ps10/ wszystko mogę w Tym, który… wiesz jak to dalej biegnie 🙂

 3. *cyrk…*

  dokończenie mojej myśli… 😉

  —————————————————

  Premier i liderzy PiS nie wykluczają nowych wyborów, jeśli nie będą przyjmowane ustawy zawarte w pakcie stabilizacyjnym; LPR zapewnia, że dotrzyma postanowień paktu, ale przy jego przedłużeniu domagać się będzie co najmniej renegocjacji.
  W piątek prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że istnieje spore zagrożenie dla paktu stabilizacyjnego, a “odpowiedzialną alternatywą” jest samorozwiązanie Sejmu i wybory.

  Premier Kazimierz Marcinkiewicz podkreślił w sobotę, że “jeśli nie ma możliwości wdrażania programu naprawy państwa, to albo tworzy się nowy układ władzy albo przeprowadza się wybory parlamentarne”.

  za onet.pl

 4. *do Ducha*

  W krajach demokratycznych niezadowolenie z wyniku wyborów nie pociąga za sobą konieczności wyboru między milczeniem a emigracją. Takie rozwiązanie jest za to jedyną alternatywą w innych ustrojach. Np. po dojściu do władzy pewnego pana w Niemczech (44% głosów) wiele osób (w tym ponad 3 tys. intelektualistów) opuściło własną ojczyznę, przez co Niemcy straciły takich obywateli jak Albert Einstein, Erich Fromm, Alfred Weber, Karl Mannheim, Ernst Cassirer i wielu innych. Tak, tam właśnie obowiązywała zasada: nie podoba się – to won!

 5. i tu się z Tobą zgodze, zresztą cytuję “Żyjemy w wolnym kraju (sic) , więc TY masz takie zdanie, ja mam inne zdanie…” proste zasady, no nie 🙂

 6. *duchu*

  Napisałeś też “ale PiS wygrał i musisz sie z tym pogodzić, lub wyemigrować”. I właśnie do tych słów się odniosłem.

 7. *lamed*

  tak masz rację… Jestem za PiS-em, ale jestem wściekły na POPIS, obie partie słodziły przed wyborami jak mogły… 🙂 myślałem, zę coś nie tak będzie, a okazało się, aj szkoda gadać… może za ostro powiedziałem, ale… 🙂 taki ze mnie mały drań… tj duży, przy moich 196 cm świat wygląda naprawdę czadersko hehe,. ale no właśnie.. 🙂 A tak wogóle Michał jestem.. 🙂 Lubię nieraz pogadac, ale… męczy mnie jedno w polityce, jak ktoś widzi zło tylko z jednej strony, a nie z obu, a ja widzę z obu.. A już najbardziej martwiła mnie kamppania, gdzie wszystko co mogło wychwalało PO, a kaczkę… no właśnie… i teraz niektórzy się dziwią, zę kaczka ma dość.. ale to jest temat na inne opowiadanie.. 🙂

Comments are closed.