Wyrok sądu gwarancją rządzenia

No to mamy niestrawne danie główne Samo-PiS.

Pamiętaj uczniu młody, w Polsce masz tylko wtedy chody,
gdy wyrok karny wydany został na Ciebie,
i wnet znajdziesz się w rządowym “niebie”
witaj vice-premierze kryminalny!

6 thoughts on “Wyrok sądu gwarancją rządzenia

 1. No tak. Ale ja sobie myśle, że PiS na tym zyska – przynajmniej będzie miał więcej okazji do rozwalania od środka resztek Samoobrony.

 2. *50%*

  z rachunku prawdopodobieństwa, kto kogo rozwali :-)))

  W moim odczuciu u kierownictwa PiS zwyciężył pogląd jednego z twórców ośrodków badania opinii publicznej: “wybory wygrywa ten kto wygrywa na wsi, i na wynik nie ma wpływu głosowanie miejskich elit intelektualnych”. To by tłumaczyło otwarty konflikt z prawnikami, ekonomistami, dziennikarzami, lekarzami i duchowieństwem spoglądającym z perspektywy Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

  Bardziej obawiam się pychy kierownictwa PiS w walce z Samoobroną, niż głupoty Samoobrowny. Andrzej Lepper ma przewagę nad innymi politykami – jest świadomy własnej głupoty i braku manier, przez co oszukuje wyborców wyszukanymi zachowaniami. W przypadku wielkich braci, premiera i wicepremiera można odnieść wrażenie, że oni naprawdę wierzą w swoją nieomylność.

  Tylko skoro polscy politycy są już nieomylni, to gdzie miejsce dla dogmatu o nieomylności Papieża???

 3. *Sejm uchwali*

  Nie bój, nie bój. Sejm uchwali ten dogmat w pakiecie ustaw o odbudowie autorytetu państwa. W pakiecie znajdzie się m.in. Ustawa o Nieomylności Prezydenta, Ustawa Dogmatyczna o Niepokalanym Poczęciu Samoobrony, ma też być wydana prezydencka Bulla z Mocą Ustawy o Nadaniach Ziemskich i o Zasadach Sukcesji Urzędów Publicznych – plus jeszcze kilka innych dokumentów. Zatem – głowa do góry!!!

 4. Języczkiem u wagi są niestety głosy ludu pracującego (na najniższych stanowiskach) i bezrobotnego miast i wsi, a także emerytów, rencistów i osób biernych zawodowo. A ten lud lubi Leppera, LPR i ewentualnie PiS. Biznesmeni, przedsiębiorcy i intelektualiści stanowią w Polsce tak małą garstkę, że jak dla mnie i tak olbrzymim fenomenem jest niezły wynik Platformy w ostatnich wyborach.

 5. *To chyba nie do końca tak*

  Jaremo.

  Jestem przekonany, że sporo w Polsce ludzi wykształconych o różnych poglądach, i takie osoby z zasady nie uczestniczą w wyborach bo są zadowolone z tego co mają… Ludzie rozgoryczeni idą do wyborów na zasadzie na złość wybiorę kogoś innego, znam Pana który głosował na SLD bo będzie lepiej, a teraz na PiS bo za SLD było źle i za PiS będzie lepiej.

  Największym sukcesem dla Polski będą rządzy PiS z jednego powodu, wszystkie środowiska oskarżane przez PiS pójdą na wybory i wyrażą swoje zdanie, a przy frekwencji rzędu 60-65% będzie zupełnie inny wynik wyborów. Niech jeszcze tylko PiS parę sfer życia ograniczy, oddając pod “opiekuńcze” skrzydła Urzędników Państwowych a życie samo dopisze zakończenie.

Comments are closed.