Dzielę sie radością

Dzielę się z Tobą moją radością. Dzisiaj mam urodziny. Od dzisiaj każdy dzień, będzie dniem darowanym, bo On wg tradycji, żył tylko tyle lat.

Trudno mi uciec w ostatnich dniach – w związku z podróżami – od pytań czy dobrze korzystam z daru życia. Przekornie ktoś by mógł zapytać, czy osiągnąłem w życiu sukces? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia czym jest sukces…

Wiem natomiast czym jest RADOŚĆ, i dlatego dzielę się z Tobą moją radością. Grałem ostatnio dwa razy na ślubach na oboju. Nie ma większej radości, ponad tą, gdy przyjaciele zapraszają do weselnego stołu i chcą aby ich Dzień uświetniła moja gra. Może to jest sukces (nieważne), dla mnie jest to wielka radość. A muzyka przepełnia mnie całkowicie, i tak bardzo chciałbym wszystkich nią obdzielić 🙂

9 thoughts on “Dzielę sie radością

 1. *urodziny*

  W zwiazku z Twoim świętem życzę Ci Jarku, aby każdy Twój dzień był wypełniony radością, miłością i błogosławieństwem Bożym.
  Abyś zawsze miał siły, by iść właściwą drogą życia i zrealizować swoje cele i powołanie.
  Życzę jak największego grona prawdziwych przyjaciół, o których w naszych czasach coraz trudniej.
  Spełnienia wszystkich realnych małych i wielkich marzeń.
  No i także satysfakcji w pracy zawodowej – przede wszystkim w dziale księgowości 🙂

 2. *Życzenia*

  Jarku drogi!
  Życzymy Ci dużo Radości, Pokoju, Nadziei. Życzymy Ci mało kłopotów, utrudnień, smutków. Niech droga jak już kamienista to przynajmniej nie stroma. Niech ludzie niegłupi, niech miłość wyczekana. A wszystko to z Bogiem!

 3. Niech ci błogosławi Pan, a niechaj cię strzeże; Niech rozjaśni Pan oblicze swoje nad tobą, a niech ci miłościw będzie; Niech obróci Pan twarz swoję ku tobie, a niechaj ci da pokój.

Comments are closed.