Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216
Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235
Jest jak jest | szczepanek.org
Lakoniczność jest chwalebna, jednak jeśli chcesz się czymś podzielić ze swoimi czytelnikami to pamiętaj o tym, że oni mogą nie rozumieć, o co chodzi.
Ja np. tej notki nie rozumiem.
😉
pozdrawiam
Imć Jarema ma słuszność … 🙂
*programy wyborcze*
czy ja naprawdę muszę być aż tak wprost, aby to zauważyć?
To pytanie do ciebie 🙂
Ale wiesz – publiczność z reguły chce właściwie rozumieć nadawcę danego komunikatu, ponieważ zapewne chciałbyś też mieć dorzeczne komentarze? Im lepiej inni cię rozumieją, tym łatwiej twoje doświadczenie odnajdą u siebie – więc łatwiej im będzie pozrozumieć się z tobą.
*Blog i forma życia*
Dla mnie formuła bloga – to mój osobisty pamiętnik, bez nadmiernego eksponowania życia prywatnego.
Współczesna publiczność zbyt często chciałaby oprócz czytania pamiętnika mieć wgląd we wszystko co się dzieje za drzwiami – coś jakby kamera w Big brother.
Dla mnie sformułowanie “Jest jak jest, każdy to widzi, nieprawdaż?” jest w 100% jednoznaczne. Ja widzę A, osoba X widzi B, osoba Y widzi C…
A tutaj dostrzegam taką przekorę u Jaremy i Ciebie, interesuje was bardziej to co ja widzę, niż to co sami postrzegacie :-)))
*Foka…*
Foka szpaczkuje!
Comments are closed.
W ramach tej prywatnej witryny internetowej są stosowane pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
W każdej chwili możesz zmienić swoją zgodę, klikają przycisk Zmień zgodę.
*Drogi Jarosławie!*
Lakoniczność jest chwalebna, jednak jeśli chcesz się czymś podzielić ze swoimi czytelnikami to pamiętaj o tym, że oni mogą nie rozumieć, o co chodzi.
Ja np. tej notki nie rozumiem.
😉
pozdrawiam
Imć Jarema ma słuszność … 🙂
*programy wyborcze*
czy ja naprawdę muszę być aż tak wprost, aby to zauważyć?
To pytanie do ciebie 🙂
Ale wiesz – publiczność z reguły chce właściwie rozumieć nadawcę danego komunikatu, ponieważ zapewne chciałbyś też mieć dorzeczne komentarze? Im lepiej inni cię rozumieją, tym łatwiej twoje doświadczenie odnajdą u siebie – więc łatwiej im będzie pozrozumieć się z tobą.
*Blog i forma życia*
Dla mnie formuła bloga – to mój osobisty pamiętnik, bez nadmiernego eksponowania życia prywatnego.
Współczesna publiczność zbyt często chciałaby oprócz czytania pamiętnika mieć wgląd we wszystko co się dzieje za drzwiami – coś jakby kamera w Big brother.
Dla mnie sformułowanie “Jest jak jest, każdy to widzi, nieprawdaż?” jest w 100% jednoznaczne. Ja widzę A, osoba X widzi B, osoba Y widzi C…
A tutaj dostrzegam taką przekorę u Jaremy i Ciebie, interesuje was bardziej to co ja widzę, niż to co sami postrzegacie :-)))
*Foka…*
Foka szpaczkuje!