Deprecated: Non-canonical cast (double) is deprecated, use the (float) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 216
Deprecated: Non-canonical cast (boolean) is deprecated, use the (bool) cast instead in /home/oboista/domains/szczepanek.org/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/xmlrpc.php on line 235
Ludzie listy piszą | szczepanek.org
Ludzie listy piszą… Ludzie kartki posyłają… Ludzie…
a Ty?
5 thoughts on “Ludzie listy piszą”
*poczta elektroniczna*
a e-maile?
*hm*
miałem na myśli listy w całym ogromie listów (pisane ręcznie, maszynowo, e-listy), podobnie kartki
*a tak*
piszę własnoręcznie, piórem… idę do pobliskiej poczty i wysyłam, bo co do listów, to tradycjonalistka jestem, a tak i kartki też rozsyłam po świecie i z świata:)) a co! jestem ludziem:)
*E-list wysłałem*
…a właśnie!
😉
a ja czerpię radość i przyjemność z tworzenia i obdarowywania włanoręcznie wykonanymi kartkami.
Mała rzecz a cieszy 🙂
Comments are closed.
W ramach tej prywatnej witryny internetowej są stosowane pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
W każdej chwili możesz zmienić swoją zgodę, klikają przycisk Zmień zgodę.
*poczta elektroniczna*
a e-maile?
*hm*
miałem na myśli listy w całym ogromie listów (pisane ręcznie, maszynowo, e-listy), podobnie kartki
*a tak*
piszę własnoręcznie, piórem… idę do pobliskiej poczty i wysyłam, bo co do listów, to tradycjonalistka jestem, a tak i kartki też rozsyłam po świecie i z świata:)) a co! jestem ludziem:)
*E-list wysłałem*
…a właśnie!
😉
a ja czerpię radość i przyjemność z tworzenia i obdarowywania włanoręcznie wykonanymi kartkami.
Mała rzecz a cieszy 🙂