Piotr opisał…

Piotr opisał to, co dla mnie i Kasi także jest zaskakujące od dni paru…

PS
Wyczuliłem wczoraj mój zmysł rewolucyjny, i oto kiedy przechodziłem obok kiosku z prasą zobaczyłem na wystawie publikację cykliczną “Subito Santo” z kolekcją dwóch płyt DVD z wizyt Jana Pawła II w Polsce. Zaintrygował mnie podtytuł publikacji Pamiątka beatyfikacji Jana Pawła II.

Od razu schwyciłem telefon komórkowy i zadzwoniłem do przyjaciela dobrze zorientowanego religijnie – po katolicku – w sprawach Watykanu, z zapytanie kiedy JP II został beatyfikowany i dlaczego utrzymywano to w tajemnicy… Przyjaciel nabrał wody w usta i zaczął mówić o spisku WSI, kto wie…

2 thoughts on “Piotr opisał…

  1. *w*

    Gościu Niedzielnym na przedostatniej stronie są takie krótkie i złośliwe felietoniki komentujące Stan Rzeczy(pospolitej). W ostatnim numerze opisana jest wyżej wymieniona akcja marketingowa. i konkluzja: “może tym, którzy kupią wszystkie numery “Naszego Papieża” należałoby dosłać jako bonus koszulki z napisem “nie płakałem po paieżu”.. pewnie dużo ich im zostało…”

    Ale o biskupie Pieronku ani słowa. Może nie widzieli tego?? 😉

  2. *W GN nie mogli widzieć*

    bo ten, który masz był złożony i wydrukowany przed pierwszą emisją reklamującą kolekcję w GW, reklama ruszyła bodaj 2-3 dni temu, a wczoraj był pierwszy numer kolekcji.

Comments are closed.