Spisek na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej!

Spisek na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej!
~~~~~~~~~~~~
Na Mundialu zawiązał się nieoficjalny spisek przeciwko braciom słowianom. Początkowo nie wierzyłem faktom. Obecnie wszystko stało się jasne. Na początku wyeliminowano Czechów, Słowaków, Białorusinów i Ukraińców w eliminacjach. Potem na Mundialu, kolejno: Słowenię, Chorwację, Rosję i Polskę. Wielki spisek antysłowiański. Ach, a druga runda mogła być tak blisko, gdybyśmy byli skandynawami bądź wyspiarzami, ewentualnie wyspiarzami niepełnymi czyli półwyspiarzami!
Mówię stanowcze NIE, prowokacji antysłowiańskiej.
~~~~~~~~~~~~
Pięknie dzisiaj grała reprezentacja, to dobry wynik kiedy po 16 latach nieobecności w światowej czołówce, już w trzecim meczu zaczyna się wygrywać w pięknym stylu. Trzymam kciuki za reprezentację i trenera Engela w eliminacjach ME. Do przodu Polsko!

7 thoughts on “Spisek na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej!

 1. *spisek*

  z całą pewnością mogę stwierdzić, iż spisek zawiązali Żydzi, masoni, cykliści i łysi :).

 2. *ME*

  Tez bede trzymal kciuki za reprezentacje, ale mam nadzieje ze juz bez Engela.

 3. *Engel — inteligentny rozmówca*

  Przysłuchiwałem się przedwczoraj wywiadowi przeprowadzonemu na żywo przez p.Szaranowicza (2TVP) z Jerzum Engelem. Ujął mnie inteligentnymi odpowiedziami, sposobem bycia i prośbą o wybaczenie na zakończenie programu.
  Dzisiaj człowiek wypowiadający zdanie zbudowane w oparciu o reguły języka polskiego jest rzadkością nawet w świecie polityki. Jednak wielu poziom intelektualny i kulturalny pana Engela stoi kością w gardle, i tak jakby ważniejszych spraw w Polsce nie było (bezrobocie, nędza i SLD u władzy), media wszczynają wojnę pod buławą p.Tomaszewskiego.
  Kto na tym najwięcej zyska? Szwedzi! Ponieważ kiedy w Polsce będzie trwało polowanie na czarownice Engela, budowanie od podstaw reprezentacji i chodzenie po sądach, to w Szwecji będą ze spokojem doskonalić wysoki poziom swej drużyny.
  Media w pogoni za sensacją, obrzuciły już nawet błotem prawdziwych kibiców witających reprezentację. Dlaczego? Ponieważ zdaniem mediów tylko IDIOTA może się cieszyć, z małych sukcesów. Jedyne co jest dozwolone – zdaniem mediów – to notoryczne narzekanie na granicy samobójstwa.
  Oby Engel został, bo mądrych ludzi z charakterem etycznym nam potrzeba.

 4. *Engel*

  Moze skladnie mowi po polsku i jest kulturalny, ale nie za to mu placa.
  A co od wywiadu z Szaranowiczem, jezeli ktos mowi ze ta cala impreza przerosla niektorych zawodnikow, a nastepnie wypowiada bardzo krzywdzace stwierdzenie ze reprezentacja grajaca w skladzie z 3 meczu nie bylaby w stanie zagrac drugiego takiego meczu (chamowa), to taka osoba nie budzi mojego zaufania.

 5. *Trzeźwość*

  Maku odrobinę trzeźwości: 1) w trzecim meczu oprócz dobrej gry, przy naszych błędach sprzyjało nam szczęście (2x zderzenia bramkarza z obrońcami – to nie powinno mieć miejsca!), 2) amerykanie wyraźnie odpuścili, 3) bądźmy stałocieplni, a nie niczym chorągiewki na wietrze.
  Najpierw reprezentację Engela pieściliśmy, potem nikt sobie nie wyobrażał innego skladu na pierwszy meca, a na koniec wszyscy uważają, że skład z 3 meczu zdobyłby mistrzostwo świata. Najbardziej śmieszy mnie mowa o jakoby słabej grupie polskiej. Śmieszne, silny Meksyk nie dał rady USA, za chwilę Włosi będą się męczyć z Koreą. A my już uwieżyliśmy w mistrzostwo świata drużyny z trzeciego meczu!
  Częste zmiany trenerów, podobnie jak dyrygentów i dyrektorów instytucji kulturalnych, nie tworzą nowej jakości. Co najwyżej mamią pozornymi zmianami. Na całym świecie zdali już sobie sprawę z potrzeby systymatycznej pracy na przyklad w okresie 4-letnim. U nas co rusz 36 milionów Polaków ma nowe rozwiązanie. W pysku jesteśmy mocni, lecz jak dojdzie do wyborów to frekwencja wyniesie 40%.
  Tak samo w piłce, na ligę chodzi razem na wszystkie mecze chyba 40 tys., lecz 36 milionów wypowiada się.
  TRZEŹWOŚCI, przestańmy dawać się podpuszczać populistom.
  A skoro mamy tak wybitnych trenerów, to dlaczego nasze wybitne kluby tak słabo wypadają w pucharach? Może na to odpowiesz Maku?

 6. *odp*

  Bo Ci znakomici trenerzy i pilkarze wyjezdzaja za granice trenowac i uczyc innych jak nalezy grac w pilke (przyklad USA). A dlaczego bo w polskich klubach nie ma kasy. A skad to sie bierze – ludzie nie maja pieniedzy i czasu to i na mecze nie chodza, po drugie policjsa nie potrafi sobie poradzic z banda kretynow (nie mlodziezy czy jak inni to okreslaja kibicow). Bo u wladzy od dziesieciu lat jest banda (uwaga mocne slowa, ale to cytat – Pilusudski) zlodziei i kurew.
  A co do reprezentacji i Engela to zawsze podchodzilem z dystansem.

Comments are closed.