5 thoughts on “Ludzie czytają

 1. *uderz w stół …*

  trafiony, zatopiony …
  Jest to powszechna, by nie rzec naturalna ludzka przypadłość. A może zbyt szybko i również wygodnie dla siebie oceniamy adwersarzy ? (syndrom Borowskiego)
  I przy okazji nie sądzisz, że przykłady ktore dobierasz do zilustrowania też mają swoją wymowę, mogą zadziwać lub wprawiać w zakłopotanie ? A chciałem wyrazic tylko podziw dla twojej odwagi …

 2. *hmmmm*

  jak rozumiem Drogi Z., Twój komentarz nawiązuje do Twojego pytania o 3-go kwietnia… Bo jeśli nie, to wpis poniżej jest poza tematem, nieważne. Kilka osób, także pytało mnie o ten wpis, więc poniższy ciąg zdarzeń komuś się przyda.

  Tym razem, zero mojej odwagi.

  Ja tylko przeczytałem w znajomym portalu http://www.sprawa.pl (obecnie już archiwalny http://www.sprawa.pl/spnumer73/index.htm), tekst na dole z lewej strony http://www.sprawa.pl/spnumer73/wizja.htm#srodek z podaniem linka do strony http://www.kuwolnosci.prv.pl/. A tam był cytat ze św.Pawła i słowa autora (przemyślenia o masturbacji), które u siebie zamieściłem i dodałem link do strony, tego młodego, odważnego człowieka.

  Nie widzę tu żadnej odwagi z mojej strony. Było to jedynie zwrócenie uwagi, na kogoś, kto jest odważny i odważnie pisze, służąc innym. Byłem przekonany, że każdy naciśnie link, zobaczy stronę i będzie wiedział naocznie, że to tylko cytat, a nie moje zestawienie opisu św.Pawłowej wolności i przemyśleń.

Comments are closed.