zapluty karzeł z PO

Rozkułaczyć zaplutych karłów liberalizmu z PO – wreszcie będzie lepiej!

PS
“…wężykiem…”

7 thoughts on “zapluty karzeł z PO

 1. *”rzetelna” GW*

  Oto tytuły artykułów Gazety Wyborczej odnośnie Prawa i Sprawiedliwości:
  “Polska w rękach ludzi strasznych”
  “Toksyczna władza”
  “Polska nie potrzebuje “czerezwyczajek””
  “Inkwizycja zamiast sądu”
  “PiS psuje społeczeństwo”
  i podobne…
  A oto tytuł ostatniego artykułu Gazety Wyborczej odnośnie Hamasu:
  “Dać Hamasowi szansę”

 2. *ale o co chodzi????*

  Nestorze co Ty z tą GW mi tutaj wyjeżdzasz, jakby to była moja gazeta codzienna lub mój organ prasowy czy co? Masz jakieś frustracje Nestorze???

  Notka w ogóle nic z GW nie ma wspólnego, powstała pod wpływem zupełnie innych mediów. Chyba masz jakiś osobisty uraz do GW, może czas napisać samemu do redakcji GW, a nie wyczyszczać się z tego u mnie w blogu???

 3. *Jarku*

  Ty ciagle tutaj stosujesz retoryke GW, przypisujac PO rzekomy liberalizm i permanentnie atakujac PIS, a moze byc sie przyjrzal swoim ulubiencom z PO, panu Schetynie zamieszanemu w ustawianie przetargow, panu Tuskowi od liberalow-aferalow i tej calej bandzie karierowiczow.

  Irytujaca jest po prostu Twoja jednostronnosc, to juz ogladam w TVN i Polsacie.

 4. *Wiesz znam jednego*

  członka PO senatora prof.Motyczkę człowieka krystalicznej uczciwości i prawdziwego społecznika Śląskiego, zresztą na początku stycznia rozmawiałem z nim na temat obecnej zabawy w parlament i tego jak zwykli parlamentarzyści z PiS odnoszą się do PO, i ten prawdziwie znany przeze mnie człowiek jest dla mnie wyznacznikiem tego kto i jaki jest.

  Jeżeli aż tak dobrze znasz pana Schetynę i Tuska – ja ich osobiście nie znam, to wspaniałe, że potrafisz ich uczciwie w swoim sumieniu ocecnić.

  Jeżeli irytuje Cię moje prywatne zdanie, to nie widzę przymusu do czytania moich myśli. Zawsze szanowałem i szanuję Twoje poglądy i myśli powiązane z Januszem Korwinnem Mikke, tożsame z poglądami mojego przyjaciela Pawła z Poznania. Nie przypominam sobie abym zarzucał Ci stronniczość w Twoim blogu tylko dlatego, że masz odmienne poglądy od moich, i że są zbieżne z tym co drukuje “Najwyższy Czas”.

  Dlaczego mam się wstydzić moich poglądów, i w imię jakich racji mam nie używać słowa liberałowie, skoro znaczna część polskich politologów tak nazywa PO.

  Polsatu w ogóle nie oglądam, więc nawet nie wiem co tam oglądasz.

  Doprawdy nie wiem komu i dlaczego szkodzi, że jestem zwolennikiem linii gospodarczej PO w moim prywatnym blogu, który ani nie ma zasięgu politycznego, ani ekonomicznego, ani nazbyt czytanego.

  Boję się, że jak jeszcze jedną notkę dopiszę, to ktoś mnie zakapuje za opis w gg ‘mówię nie “Trwam wizja!”

  PS

  I jako, że jest demokracja to dalsze komentarze chyba zacznę kasować!

 5. *jarku*

  no to wierz dalej w uczciwosc popluczyn po UW i w ich rzekomy liberalizm. Pewnie kiedys przykro sie rozczarujesz.
  Owi liberalowie w poprzednich latach wprowadzali koncesje, podatek VAT, podnosili koszty pracy i jeszcze entuzjastycznie agitowali za eurosocjalizmem w wydaniu UE.

  Do Korwina Mikke jest mi bardzo czesto baaardzo daleko, tak samo do NCzasu!

  A co sadzisz na temat senatorow z PIS: prof. Legutki i prof. Raua?

Comments are closed.